oma_anvia.png

Toimipaikat

Securi Helsinki

Tiilitie 8
01720 Vantaa
Puh. 029 001 3300
Fax 029 001 3301
helsinki@securi.fi 
Avoinna ark. 10 - 16
Lisää yhteystietoja

Securi Turku

Polttolaitoksenkatu 1
20380 TURKU
Puh. 029 001 3290
Fax 029 001 3291
turku@securi.fi
Lisää yhteystietoja

Securi Lahti

Niemenkatu 73
15140 Lahti
Käynti A2 portaan kautta
Puh. 029 001 3380
lahti@securi.fi
Lisää yhteystietoja

Securi Tampere

Kursonkatu 2 A 1
33840 Tampere
Puh. 029 001 3400
Fax 029 001 3410
tampere@securi.fi
Lisää yhteystietoja

 

Securi Seinäjoki

Maakunnankatu 7
60100 Seinäjoki
Puh. 029 001 3260
Fax 029 001 3280
seinajoki@securi.fi 
Avoinna ark. 8.00 - 16.00
Lisää yhteystietoja

Securi Vaasa

Opistokatu 15
65100 Vaasa
Puh. 029 001 3330
Fax 029 001 3331
vaasa@securi.fi 
Avoinna ark. 8.00 - 16.30
Lisää yhteystietoja

Securi Kokkola

Terminaalikatu 7
67700 Kokkola    
Puh. 029 001 3200
Fax 029 001 3211
kokkola@securi.fi
Avoinna ark. 8.00 - 16.00
Lisää yhteystietoja

Securi Pietarsaari

Pohjanlahdentie 31
68600 Pietarsaari
Puh. 029 001 3230
Fax 029 001 3231
pietarsaari@securi.fi 
Avoinna ark. 8.00 - 16.00
Lisää yhteystietoja

Securi Raahe

Kesäläntulli 1
92130 Raahe
Puh. 029 001 3830
Fax 029 001 3839
raahe@securi.fi 
Avoinna ark. 8.30 - 16.00
Lisää yhteystietoja

Securi Oulu

Torikatu 33
90100 Oulu
Puh. 029 001 3820
Fax 029 001 3809
oulu@securi.fi 
Avoinna ark. 7.00 - 16.30
Lisää yhteystietoja

Securi Kuusamo

Huoparintie 2
93600 Kuusamo
Puh. 029 001 3360
Fax 029 001 3377
kuusamo@securi.fi 
Avoinna ark. 8 - 16
Lisää yhteystietoja

Securi Kuopio

Kiveläntie 8
70460 KUOPIO
Puh. 029 001 3000
kuopio@securi.fi
Lisää yhteystietoja

Securi Savonlinna

Satamakatu 3
57130 Savonlinna
Puh. 029 001 3000
savonlinna@securi.fi
Lisää yhteystietoja
 

Securi Jyväskylä

Sysmäläntie 1
40530 Jyväskylä
Puh. 029 001 3000
jyvaskyla@securi.fi
Lisää yhteystietoja

Securi Kouvola

Kanervistontie 5
45200 Kouvola
Puh. 029 001 3380
kouvola@securi.fi
Lisää yhteystietoja
 

Securi Joensuu

Pamilonkatu 9
80100 Joensuu
Puh. 029 001 3000
joensuu@securi.fi
Lisää yhteystietoja
 

Securi Hälytyskeskus

PL 573
67701 Kokkola
Torikatu 36
67100 Kokkola
Puh. 029 001 3020
Fax 029 001 3021
halytyskeskus@securi.fi
Huoltokutsut: 029 001 3040

 

Securi Ratkaisut

Tiilitie 8 (Käynti Pyymosantien puolelta)
01720 Vantaa
Puh. 029 001 3000
service@securi.fi

c/o Tansec Kotka

Takojantie 23
48230 Kotka
Puh. 029 001 3000
Lisää yhteystietoja
 

c/o Tansec Lappeenranta

Lentokentäntie 3
53600 Lappeenranta
Puh. 029 001 3000
Lisää yhteystietoja
 

Securi tekninen palvelukeskus

Arkisin klo 8-16 
Puh. 029 001 3080   palvelukeskus@securi.fi

 

 
 
 

Anvia Securi Oy

Postiosoite:
PL 59
65101Vaasa
Y-tunnus: 0863729-2

Hallinto:
Tiilitie 8 (Käynti Pyymosantien puolelta)
01720 Vantaa

Laskutusosoite:
PL 5469, 70701 Kuopio
laskutus@securi.fi

Verkkolaskuosoite:
003708637292, välittäjä Enfo Oyj,
välittäjän tunnus 003714377140